Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUD EDSBERG (1911-2003): Marint motiv, olja på duk, signerad och daterad -41, 90 x 100 cm.
Sedvanligt ytslitage, färgbortfall, fläckar.
754734
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här