Knud Edsberg oljemålning

Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUD EDSBERG (1911-2003): Marint motiv, olja på duk, signerad och daterad -41, 90 x 100 cm.

Sedvanligt ytslitage, färgbortfall, fläckar.

754734

2020-03-26