Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Ueno Yamashita, nr 12 ur etthundra berömda vyer över Edo, signerad Hiroshige ga, utgivare Uoya Eikichi 1856-58,ca 23x35 cm
Veck, mindre skador
754742
2020-03-28