Japanskt träsnitt Hiroshige

Japanskt träsnitt Hiroshige
Japanskt träsnitt Hiroshige
Japanskt träsnitt Hiroshige
Japanskt träsnitt Hiroshige

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Ueno Yamashita, nr 12 ur etthundra berömda vyer över Edo, signerad Hiroshige ga, utgivare Uoya Eikichi 1856-58,ca 23x35 cm

Veck, mindre skador

754742

2020-03-28