Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOYO0KUNI KUNISADA (1786-1864, skådespelare, signerad Kunisada ga, 36x25cm, SUZUKI HARUNOBU (1724-1770), efter, vacker kvinna, signerad Suzuki Harunobu, färgträsnitt, 1900-tal, 33x20cm

754745

2020-03-28