Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOYO0KUNI KUNISADA (1786-1864, skådespelare, signerad Kunisada ga, 36x25cm, SUZUKI HARUNOBU (1724-1770), efter, vacker kvinna, signerad Suzuki Harunobu, färgträsnitt, 1900-tal, 33x20cm
754745
2020-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här