Möblemang

Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

MÖBLEMANG, 12 delar, fanerat med intarsiadekoration, fasta stoppade sitsar,
bord diameter 80 cm, höjd,
soffa längd 145 cm, sitthöjd 47 cm, höjd 97 cm
två karmstolar, sitthöjd 47 cm, bredd 58 cm, höjd 97 cm
fyra stolar sitthöjd 47 cm, höjd 86 cm
två taburetter, bredd 60 cm, höjd 67 cm
två blompiedestaler, höjd 104 cm

Bruksslitage.

754755

2020-03-29