TORSTEN ESBJÖRNSSON: Geometrisk komposition

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Geometrisk komposition, signerad ESBJÖRNSSON samt a tergo signerad och daterad Torsten Esbjörnsson 2006-2008, olja på duk, ca 84x61 cm

754764

2020-04-05