EVERT LUNDQVIST: Stilleben

EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben
EVERT LUNDQVIST: Stilleben

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), Stilleben, monogramsignerad EL samt á tergo Evert Lundqvist., olja på duk, 60x73 cm

754765

2020-04-05