Taklampa 1960-tal

Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i mässing, detaljer i teak, kupor i rökfärgat pressglas, höjd ca 15 cm exkl upphäng

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage mindre skador

754770

2020-04-01