Lampor

Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPOR 2 st ca 1970-tal, bordslampa resp vägglampa, orange lackerad plåt, höjd ca 36, resp 25 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
slitage, repor

754772

2020-04-01