Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rölakan, geometrisk dekor i röd, gult och blått på beige botten, signerad AC, ca 241x165 cm

Bruksslitage, saknar fransar, fläckar

754779

2020-04-02