Spegel Josef Frank

Spegel Josef Frank
Spegel Josef Frank
Spegel Josef Frank
Spegel Josef Frank
Spegel Josef Frank
Spegel Josef Frank

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, spegel, Svenskt Tenn, 1940-50-tal, ram i valnöt, 93x82 cm
.

smärre slitage

754782

2020-04-05