Porslin Japan

Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan
Porslin Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, KOPPAR, 12 dlr., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, varierande dekor, diameter ca 8-32 cm

Nagg, sprickor

754785

2020-03-28