Sideboard Danmark 1960-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanerat i Riopalisander, jalusidörrar, två sektioner med en utragbar låda i vardera, fyrkantiga ben, dansk tillverkning 1960-tal, höjd ca 72,5, 150x47 cm
Bruksslitage, repor och märken, ena bakstycket något löst med senare tillkommet hål.
754789
2020-04-02