Monica Förster kontorsstol 2000-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONICA FÖRSTER, kontorsstol, "Lei" tillverkad av Officeline, sitthöjd 41-59, sits 39x42, vinklingsbar sits samt rygg, stomme i aluminium, hjul med gummislitbana

Minimalt slitage

754810

2020-04-03