Bertil Vallien kandelaber

Bertil Vallien kandelaber
Bertil Vallien kandelaber
Bertil Vallien kandelaber
Bertil Vallien kandelaber
Bertil Vallien kandelaber
Bertil Vallien kandelaber

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, kandelaber, Boda Smide, förgyllt smidesjärn, 4 ljuskoppor i glas, höjd 44 cm

mindre nagg

754812

2020-04-05