Seiko Chronograph Automatic stål
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEIKO, herrarmbandsur, Chronograph Automatic, dag- och datumvisare, helstål, 1960/70-tal, refnr 1D9779, boettens diam 37 mm
Smärre slitage, fungerar vid test, SAV garanterar inte dess funktion
754814
2020-04-01