Seiko Chronograph Automatic stål

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEIKO, herrarmbandsur, Chronograph Automatic, dag- och datumvisare, helstål, 1960/70-tal, refnr 1D9779, boettens diam 37 mm

Smärre slitage, fungerar vid test, SAV garanterar inte dess funktion

754814

2020-04-01