Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, gustaviansk stil, vitmålad, bestående av bord med 2 illäggsskivor, 4 stolar,

Bruksslitage/färgnagg

754819

2020-03-28