Käppar

Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar
Käppar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÄPPAR, 18 st, varav 10 st med silverkrycka eller silverknopp, längd ca 83-91 cm

Slitage, bucklor och gravyr, smärre skador, mindre kompletteringar

754821

2020-03-30