David C Bell oljemålning

David C Bell oljemålning
David C Bell oljemålning
David C Bell oljemålning
David C Bell oljemålning
David C Bell oljemålning
David C Bell oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

David C. BELL (1950) Historiskt motiv med segelbåtar framför stad, signerad, olja på duk, ca 60x90 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

754838

2020-04-12