Klubbat för:
9 200 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): Parkcafé, signerad BG Karlsson, olja på duk, ca 90x110 cm
Zustandsbeschreibung
754843
2020-03-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner