Grafiska blad Nautica
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFISK BLAD, (2) tidigt samt sent 1800-tal, nautica, etsningar samt litografiska tryck, monterade 2 samt 4 tillsammans, ramarnas innermått 49,5x35 cm samt 57x40 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Smärre fläckar på några av bladen
754854
2020-04-12