Grafiska blad Nautica

Grafiska blad Nautica
Grafiska blad Nautica

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFISK BLAD, (2) tidigt samt sent 1800-tal, nautica, etsningar samt litografiska tryck, monterade 2 samt 4 tillsammans, ramarnas innermått 49,5x35 cm samt 57x40 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

Smärre fläckar på några av bladen

754854

2020-04-12