Vinställ smide
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VINSTÄLL, 1900-talets andra hälft, smide, för 22 flaskor, bemålat, höjd ca 87 cm
Kuntoraportti
Smärre ytskador
754882
Päivämäärä:
2020-03-30