Lennart Bender, soffa Ulferts
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART BENDER, soffa, Ulferts, Tibro, omkring 1900-talets andra hälft, 3-sits, stomme i ek, lösa plymåer klädda med svart skinn, soffans längd ca 193 cm, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage på på trästomme samt skinnklädsel
754883
2020-04-02