Lennart Bender, soffa Ulferts

Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts
Lennart Bender, soffa Ulferts

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LENNART BENDER, soffa, Ulferts, Tibro, omkring 1900-talets andra hälft, 3-sits, stomme i ek, lösa plymåer klädda med svart skinn, soffans längd ca 193 cm, sitthöjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage på på trästomme samt skinnklädsel

754883

2020-04-02