Månbord furu

Månbord furu
Månbord furu
Månbord furu
Månbord furu
Månbord furu
Månbord furu

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-tal, furu, höjd ca 72, 118x58 cm

Smärre ytskador o slitage, spricka

754884

2020-03-30