Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

7 800 SEK

6 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Føroyar", signerad och numrerad 1/70, etsning, daterad 2011, ca 62x61 cm

PROVENIENS
Galleri Andersson/Sandström

754890

2020-04-05