Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUDWIG MIES VAN DER ROHE, stolar, ett par (2) "MR 20", designår 1927,
förkromat underrede med rottingklädd sits, sitthöjd ca 48 cm
Brukslitage, rotting med skador, smärre nedsmutsing
754896
2020-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här