Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUDWIG MIES VAN DER ROHE, stol, "MR 20", designår 1927, förkromat underrede med rottingklädd sits, sitthöjd ca 48
Brukslitage, rotting med skador, smärre nedsmutsing
754897
2020-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här