Ludvig Mies Van Der Rohe

Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe
Ludvig Mies Van Der Rohe

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUDWIG MIES VAN DER ROHE, stol, "MR 20", designår 1927, förkromat underrede med rottingklädd sits, sitthöjd ca 48

Brukslitage, rotting med skador, smärre nedsmutsing

754897

2020-04-02