Skål samt tedosa Kina

Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina
Skål samt tedosa Kina

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SKÅL, TEDOSA, porslin, Kina, 18/1900-tal, höjd 8-14 cm

Båda med lagningar, tedosa med nagg

754898

2020-03-29