Byrå England
2020-03-28
754908
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, England, fanérad i mahogny, listverk i mässing, dekor av gallerkant, höjd ca 76, 76x43 cm
Ytskador, märken, spricka, nyckel saknas