Rosenthal matservis
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSENTHAL, matservis, porslin, förgylld bård, 52 dlr, bestående av 9 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 4 serveringsfat, 2 skålar, såsskål
Skador: Ställvis med dekorslitage.
754915
2020-03-29