Stig Åke Lund montage

Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage
Stig Åke Lund montage

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

STIG-ÅKE LUND (född 1932): "Tistelspira", signerad Stig-Åke Lund, daterad atergo 1991, objekt, rammått ca 45x39 cm

754918

2020-03-28