Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRINDAR MED STOLPAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, bemålade, höjd 85, 142 cm vardera, stolparna 151 cm
Slitage, rost, slitage
754928
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här