Grindar med stolpar gjutjärn
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GRINDAR MED STOLPAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, bemålade, höjd 85, 142 cm vardera, stolparna 151 cm
Kuntoraportti
Slitage, rost, slitage
754928
Päivämäärä:
2020-03-30