Grindar med stolpar gjutjärn

Grindar med stolpar gjutjärn
Grindar med stolpar gjutjärn
Grindar med stolpar gjutjärn
Grindar med stolpar gjutjärn
Grindar med stolpar gjutjärn
Grindar med stolpar gjutjärn

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GRINDAR MED STOLPAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, bemålade, höjd 85, 142 cm vardera, stolparna 151 cm

Kuntoraportti

Slitage, rost, slitage

754928

Päivämäärä:

2020-03-30