APPLIQUER, 1 par Louis XVI

APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI
APPLIQUER, 1 par Louis XVI

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

APPLIQUER, ett par, Louis XVI, 1700-talets slut, brännförgylld brons, vardera med två ljusarmar, dekorerade med flammande urna och bockhuvuden, höjd 33 cm

Förgyllning med slitage, borrade för el

754931

2020-04-05