Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
APPLIQUER: Louis XV-stil,1800-tal, vardera med två ljusarma, förgylld brons, höjd 38 cm.
slitage med smärre lagning
754933
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här