APPLIQUER, Louis XV-stil, 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

APPLIQUER: Louis XV-stil,1800-tal, vardera med två ljusarma, förgylld brons, höjd 38 cm.

slitage med smärre lagning

754933

2020-04-05