Fåtölj, Ulferts

Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts
Fåtölj, Ulferts

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULFERTS, fåtölj, Tibro, 1960/70-tal, kromad underrede, på hjul, lös rygg och sittplymå, klädsel i skinn

Bruksslitage på stomme, viss nedfläckning samt fåtal sprickor i skinnklädsel, hål i textil bakom ryggplymå

754938

2020-04-02