Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TAKAMPEL, empirestil, 1900-tal, mässing samt svärtad metall, elektrifierad, höjd ca 60, diameter 56 cm

Slitage

754949

2020-03-31