Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GARDINOMTAG: ett par, nyrenässansstil, 1800-talets slut, förgyllda, märkta H. DANDOIS, höjd 18 cm
Zustandsbeschreibung
754951
2020-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner