Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

TAKAMPEL, empirestil, 1900-talets början, mässing, med bladornament, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 62, diameter 60 cm

Skador, slitage

754952

2020-03-31