Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
TAKAMPEL, empirestil, 1900-talets början, mässing, med bladornament, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 62, diameter 60 cm
Skador, slitage
754952
2020-03-31