BORDSPENDYL, 1800-talets början
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL Louis XVI, omkring år 1800, Österrike, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, arkitektoniskt uppbyggd, hel- och halvslag, höjd ca. 60 cm, bredd ca. 44 cm, djup ca. 13 cm
Slitage, skador och lagningar, lösa delar, nyckel finns
754954
2020-04-05