TORSTEN ESBJÖRNSSON: Geometrisk komposition
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TORSTEN ESBJÖRNSSON (1925-2012): Geometrisk komposition, signerad ESBJÖRNSSON samt a tergo signerad och daterad Torsten Esbjörnsson Örum 8, 27640 Löderup SVERIGE 1995-98-99, olja på pannå, ca 81x53 cm
754960
2020-04-05