LIS ZWICK: Komposition

LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition
LIS ZWICK: Komposition

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIS ZWICK (född 1942): Komposition, signerad samt daterad Lis Zwick 1968, blandteknik, ca 40c57 cm

754965

2020-04-05