Väggur gustaviansk stil

Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGUR, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad med skuren dekor, nyckel samt pendel medföljer, höjd ca 87 cm

Skador, slitage

754966

2020-03-31