GUSTAF ADOLF TENGGREN: Balettuppvisning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAF ADOLF TENGGREN (1896-1970): Balettuppvisning, signerad Tenggren samt Gustaf Tenggren, etsning, ca 37x27,5 cm

754974

2020-04-05