Pedro Ascencio oljemålning

Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning
Pedro Ascencio oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PEDRO ASCENCIO (Mexico, född 1951): "Luna Roja", signerad och daterad Pedro Ascencio ´79, olja på duk, ca 85x125 cm

754988

2020-04-04