Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD med intarsia, Sveriges Möbelindustriförbund, 1950-tal, svärtade ben med fotavslut i mässing, höjd ca 50 skiva 56x56 cm

CITES-intyg medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage

754991

2020-04-03