Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD med intarsia, Sveriges Möbelindustriförbund, 1950-tal, svärtade ben med fotavslut i mässing, höjd ca 50 skiva 56x56 cm
CITES-intyg medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage
754991
2020-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner